A Don't Panic Nelviskolával az

angol nyelvtanulás

ÉLVEZET!

FLEXI órarendünk újítónak számít a piacon, hiszen a heti több, mint 70 óra azt jelenti, hogy napi akár 3 időpont közül is választhatsz a saját szinteden.

Miben vagyunk a legjobbak?

Rugalmasak vagyunk

Mindig rendelkezésedre állunk! Legyen reggel vagy este, hétköznap vagy hétvége, mindig van számodra megfelelő időpontunk!

Bizalmad a legfontosabb nekünk

Hallgatóink visszajelzései alapján hisszük, hogy a DPA által preferált beszédközpontú módszer működik. Számunkra legfontosabb a Te elégedettséged!

Szakmailag elkötelezettek vagyunk

Tematikus tanóráink professzionálisan megtervezettek, mindemellett elsődleges fontosságú számunkra, hogy a légkör, ahol az angol tanulás folyik, minden résztvevő számára ideális legyen.

Történetünk

Minél több elégedett diák, minél több angol szó az éterben, kontinensről, kontinensre. Valahogy így kezdődött történetünk anno, 2015-ben.

Mit kell tenned, hogy azonnal belevághass?

Regisztrálj

Válaszd ki a megfelelő kurzust, regisztrálj az űrlapon keresztül és kérd az ingyenes próbaórádat.

Kapcsolatfelvétel

Oktatásszervezőnk jelentkezik nálad, hogy tisztázzátok a nyitott kérdéseket és tájékoztasson a további részletekről.

Start

Belevágsz az örömmel tanulásba. Hozzáférést biztosítunk neked az órarendünkhöz és nincs más dolgod, mint bejelentkezni az órákra.

Élj kockázat nélkül - próbálj ki Minket ingyen!

Próbálj ki minket ingyen és  ismerd meg beszédközpontú tanulási módszerünket. Könnyítsd meg a döntést magad számára!

Tulajdonosi bemutatkozás

A Don’t Panic győri iskolája egy véletlen kapcsán nyílt meg a mi üzemeltetésünkben 2019-ben. Vas Timi, a hálózat alapítója egy kis piros kabriót akart vásárolni, mi pedig éppen el akartuk adni a miénket. Az autót megvásárolták, és csak úgy mellesleg megemlítették, hogy Győrben is keresnek üzleti partnert a nyelviskola hálózat bővítése kapcsán. Elég volt egy hétvége, hogy végig gondoljuk a lehetőséget, és a május discovery day tájékoztatójáról már úgy jöttünk el, ezt nekünk kell megcsinálni.

A COVID járvány sajnos megmutatta, hogy nem a gyors növekedés a legnagyobb kihívás az iskola menedzselésében, hanem a drasztikus visszaesés miatti válságkezelés. Gyorsan sikerült azonban alkalmazkodni a megváltozott feltételekhez, tanítottunk, értékesítettünk online, csökkentettük a költségeket, és megettünk mindent, hogy megtartsuk meglévő diákjainkat, így nyitva tudtunk maradni mindkét karantén alatt.

Megérte, mert az elmúlt közel három évben számtalan személyes sikernek lehettünk részesei. Például Erika, aki a nyitás hetében, 2019. őszén iratkozott be hozzánk, és most upper-intermediate órákra jár. Vagy Zsófi, aki a gimnáziumban meg sem mert szólalni angolul a stressz miatt, néhány hét után szinte kizárólag Thomas, az anyanyelvi tanárunk óráit látogatja, mert imádja, hogy elementary szinten is képes megértetni magát egy idegen nyelven. De megemlíthetem Zolit is, aki, a változó három műszakos munkája mellett szinte minden nap talált időpont, amikor jöhetett hozzánk gyakorolni, így 2,5 hónap alatt fejlődött egy komplett nyelvi szintet.

Jól átgondolt üzleti modellen alapuló prémium szolgáltatás, amely egyedi megoldást nyújt egy széles rétegeket érintő problémára. Ráadásul kézzelfogható társadalmi haszna is van, és minden érdekelt fél számára értéket teremt. Ezért szeretünk a Don’t Panicben dolgozni.